KONTAKT
 
 
 
Serdecznie witamy na stronie przychodni Pojezierskiej.
 

Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszej strony oraz ofertą. Nasza placówka wychodzi naprzeciw Pacjentom i ich potrzebom. Bierzemy udział w licznych akcjach społecznych. Dbamy również o naszych pracowników, tworząc dobrą atmosferę pracy.


Poradnia Pojezierska to wybór dla osób szukających zarówno usług medycznych, jak i renomowanego domu seniora czy też pomocy dietetyka. Jeśli wykazujesz zainteresowanie skorzystaniem z usług poradni, to skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasz numer to: 507 797 959. Jeżeli natomiast chcesz połączyć się z dietetykiem dietetycznym, zadzwoń pod numer 517 500 097. 

Poradnia zdrowia jest otwarta w godzinach między 8:00 a 18:00. W przypadku usług dietetycznych godziny otwarcia to 9:00 - 19:00. Dom seniora jest natomiast otwarty całą dobę, co wynika z obowiązku zapewnienia pensjonariuszom kompleksowej opieki i wsparcia przez pełne 24 godziny. Jeżeli chcesz skorzystać z usług Poradni Pojezierskiej, to połącz się z nami telefonicznie. Jest to bowiem jedyna forma kontaktu, jaką proponujemy. Z naszą pomocą zatroszczysz się o swoje zdrowie, a ponadto zapewnisz bezpieczne warunki do życia swojemu seniorowi. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

 
Świadczenia medyczne są realizowane po osobistym lub telefonicznym zgłoszeniu.
 

 

 

 
 
 

NZOZ PORADNIA POJEZIERSKA
SIERAKOWSKIEGO 67A, 91-324 Łódź
 
tel. 507 797 959