O NAS
 
 
 

Jesteśmy rodzinną poradnią medyczną, zapewniającą najwyższy poziom opieki zdrowotnej dla pacjentów w różnym wieku, zarówno, jeśli chodzi o dorosłych, jak i osoby starsze, a także dzieci czy młodzież. Nasza siedziba mieści się w Łodzi na ulicy Gen. Zygmunta Sierakowskiego i stanowi placówkę pierwszego kontaktu w przypadku pojawienia się pierwszych oznak choroby czy też chęci udania się na wizytę kontrolną.

Oferujemy niezwykle szeroki zakres usług, począwszy od badań diagnostycznych, w tym badań krwi, moczu czy kału, przez leczenie chorób wewnętrznych, a skończywszy na terapii uzależnień oraz badaniach wykonywanych przed wyjazdem do krajów tropikalnych.

Dzięki specjalistycznemu wykształceniu naszych lekarzy, a także rozległej wiedzy oraz kompleksowym umiejętnościom, możemy zagwarantować każdemu z naszych pacjentów profesjonalne i w pełni indywidualne podejście. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci czuli się komfortowo, z tego też powodu zapewniamy opiekę medyczną na najwyższym możliwym poziomie. Jesteśmy wyposażeni we wszelkie niezbędne sprzęty i urządzenia, działające na podstawie profesjonalnego sprzętu, co pozwala na szybką i skuteczną diagnozę oraz leczenie.

Gwarantujemy również możliwość komfortowego wypoczynku dla osób starszych w Domu Seniora, położonym również w łodzi. Jest to prywatny dom opieki wyposażony we wszelkie kluczowe meble, sprzęty i przedmioty przeznaczone do codziennego użytku, a także zabiegi rehabilitacyjne.

Planujesz umówić się na wizytę? Kontakt, rejestracja oraz porady możliwe są pod numerem telefonu 42 611 60 22 a także pod numerem 515 433 087.

 

 

 
 
 

NZOZ PORADNIA POJEZIERSKA
SIERAKOWSKIEGO 67A, 91-324 Łódź
 
tel. 515 433 087